सामाजिक अभियान्ता ज्वाला संग्रौलासहित तीन जना पक्राउ

नेपाल दर्शन
६ असार २०७८, आईतवार

सामाजिक अभियान्ता ज्वाला संग्रौलासहित तीन जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरी हिरासतमा लिएको छ । युवा संघकी केन्द्रीय सदस्य खुस्बु घिमिरेले दिएको जाहेरीका आधारमा प्रहरीले उनीहरूलाई हिरासतमा लिएको हो ।

ज्वालासँगै हिमाल उपाध्याय र शर्मिला वाइवालाई पनि हिरासतमा लिइएको महानगरीय प्रहरी परिसर टेकुका प्रवक्ता एसपी रमेश बस्नेतले जानकारी दिए । खुस्बुले आफूमाथि कुटपिट तथा अभद्र व्यवहार गरेको भन्दै प्रहरीमा जाहेरी दिएकी थिइन् । उजुरीपछि प्रहरीले छलफलका लागि ज्वालाको समूहलाई पटक-पटक बोलाएको थियो । तर, विभिन्न कारण देखाउँदै आउन मानेकी थिइनन् । 

आज छलफलको लागि गएका थिए । छलफलको क्रममा खुस्बु टोली र ज्वालाको समूहबीच झडप पनि भएको थियो । युवा संघका कार्यकर्ताहरूले ज्वाला र हिमालमाथि कुटपिट गरेका थिए । छलफल गर्ने क्रममा सामान्य झडप भएको एसपी बस्नेतले बताए ।  

तीनजनालाई नियन्त्रणमा लिई मुद्दा चलाउने तयारी गरिएको एसपी बस्नेतले बताए । उनीहरुमाथि प्रहरीमाथि समेत हातपात गरेको आरोप छ । गत जेठ १६ गते गौशाला प्रहरी वृत्तको हिरासतमा नै ज्वालाको समूहले आक्रमण गरेको खुस्बुको आरोप छ । सोही आधारमा उनले प्रहरीमा उजुरी दिएकी थिइन् ।

फेसबुक प्रतिक्रिया

छुटाउनुभयो कि?

Sorry, No Posts are found.