आज मंगलबार, निकै राम्रो छ यी राशिको भाग्य, हेर्नुहोस् दैनिक राशिफल

नेपाल दर्शन
८ असार २०७८, मंगलवार

मेष राशि चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ आफ्नो ऊर्जा प्राप्त गर्न पूर्ण आराम गर्नुहोस्। विश्वास गर्नुहोस् वा नगर्नुहोस कसैले तपाईंलाई धेरै नजिकबाट हेरिरहेको छ र तपाईंलाई विशेष व्यक्ति ठान्दछ  प्रशंसनीय कामहरू मात्र गर्नुहोस् जसले तपाईंको प्रतिष्ठालाई अझै उठाउन सक्छ।

तपाईंले लामो समयदेखि काम गरिरहेको एउटा महत्त्वपूर्ण परियोजनामा ढिलाइ भएको छ। कुनै पनि समस्यालाई हटाउनको लागि इच्छा भएमा केही पनि असम्भव हुँदैन। तपाईंको जोडीले आफ्नो मनको कुरा सुन्न प्रशस्त समय दिनेछन्।

बृष राशि इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो भावनात्मक रूपमा तपाईं धेरै स्थिर हनु हुँदैन  त्यसैले अरूको अगाडि कसरी व्यवहार र कुरा कसरी गर्नु भन्ने ध्यान राख्नुहोस्। अस्थायी ऋणका लागि तपाईंसँग भेट गर्नेहरूलाई बेवास्ता गर्नुहोस्। परिवारका सदस्य वा जोडीले केही खिचलो निकाल्नेछन्।

आज तपाईंलाई प्रेम सबैको विकल्प हो भन्ने महसुस हुनेछ। गफ र अफवाहहरुबाट टाढा रहनुहोस्। विवाहित जोडीहरू सँगै बस्छन्, तर यो सधैं रोमान्टिक हुँदैन। त्यसैले आज साँच्चै रोमान्टिक हुन गइरहेको छ।

मीथुन राशि का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह दिनभरि आनन्दित रहनको लागि मानसिक कष्ट र तनाउबाट जोगिनुहोस्। तपाईं सबै परिवारका उल्लेखनीय ऋणहरू तिर्न सक्षम हुनुहुनेछ। तपाईंले भिन्नै प्रकारको रोमान्स अनुभव गर्न सक्नु हुनेछ। तपाईंमा धेरै हासिल गर्ने क्षमता छ  त्यसैले तपाईंको बाटोमा आएका अवसर नछोड्नुहोस्।

तपाईंको इच्छा अनुसार सबै कुराहरू अगाडि बढीरहेको समयमा एउटा जोडको हाँसोले दिनभरी खुशी ल्याउँछ। आज तपाईंको जोडी साँच्चै नै राम्रो मुडमा छ। तपाईंले एउटा आश्चर्य प्राप्त गर्न सक्नु हुन्छ।

कर्कट राशि हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो पुरानो मित्रसँग पुनर्मिलन भएकोले तपाईंको आत्मालाई उज्यालो पार्नेछ। आज तपाईंको समर्पण र मेहनतले पहिचान पाउनेछ र तपाईंको लागि केहि आर्थिक इनाम ल्याउनेछ।

सुखद र सुन्दर साँझको लागि तपाईंको घरमा अतिथिहरूको भीड लाग्नेछ। तपाईंको काममा प्रसंशा प्राप्त हुन सक्छ। आज तपाईंले आफ्नो जीवनसाथी के अर्थमा लिनुभएको छ भन्ने महसुस गर्नु हुनेछ।

सिंह राशि मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे मानसिक शान्तिको लागि आफ्नो तनाउ बाहिर निकाल्नुहोस्। संयुक्त उद्यम र शंकास्पद वित्तीय योजनाहरुमा लगानी नगर्नुहोस्। जीवन र कामको विषयमा आफ्नो दृष्टिकोणमा नैतिक र पूर्णतावादी हुनुहोस्। न्यानो हृदय र अरूलाई मार्गदर्शन र मद्दत गर्ने जन्मजात उत्तेजना प्राप्त कोई पनि राम्रो मानव हुन सक्छ।

यसले तपाईंको पारिवारिक जीवनमा स्वतः सामंजस्य ल्याउन सक्छ। तपाईं प्रेममा बिस्तारै तर निरंतर जल्नु हुनेछ। होसियार चाल चल्नु पर्ने दिन  त्यसैले, तपाईंले यसमा धोका हुँदैन भन्ने निश्चित नभएसम्म आफ्नो विचार प्रस्तुत नगर्नुहोस्। एउटा व्यक्तिले आज तपाईंको जोडीको धेरै चासो लिन सक्छ, तर केही नराम्रो भएको छैन भन्ने तपाईंलाई दिनको अन्तमा महसुस हुनेछ।

कन्या राशि टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो आज तपाईं तनाउमुक्त महसुस गर्नुहुनेछ र रमाइलो गर्ने मुडमा हुनुहुन्छ। आज तपाईंको बाटोमा आउने नयाँ लगानीका अवसरको अन्वेषण गर्नुहोस् ९ तर यी परियोजनाहरूको समर्थता अध्ययन गरेर मात्र प्रतिबद्ध हुनुहोस्।

परिवारका सदस्यहरूसँग शान्तिपूर्ण र शान्त दिनको आनन्द लिनुहोस् मान्छे समस्याहरू लिएर तपाईंसँग आए भने  तिनीहरूलाई बेवास्ता गर्नुहोस् र यसले तपाईंको मन खिन्न पार्न नदिनुहोस्।

लघु अवधिका कार्यक्रममा आफुलाई संलग्न गर्नुहोस् जसले तपाईंलाई नवीनतम प्रविधिहरू र कौशल सिक्न मद्दत गर्नेछ। आज आफ्नो जोडीसँग तपाईंले केहि बाँट्न बिर्सिनुभएको कारण तपाईंसँग उनी झगडा गर्न सक्छन्।

तुला राशि र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते यदि सम्भव छ भने लामो यात्रा गर्नबाट जोगिने प्रयास गर्नुहोस् किनभने तपाईं यात्रा गर्न निकै कमजोर हुनुहुन्छ र यसले तपाईंलाई अझै कमजोर पनि बनाउँछ। आर्थिक सुधार निश्चित छ।पुर्खाका सम्पत्तिको उत्तराधिकारको समाचारले सम्पूर्ण परिवारलाई खुसी बनाउँछ।

आज तपाईंले आफ्ना साथीको अनुपस्थितिमा उनको खुशबू महसुस गर्नु हुनेछ।  काममा आज कुराहरू तपाईंको पक्षमा हुनेछन्। आज तपाईंले वैवाहिक जीवनको परमानन्द स्वीकार गर्ने प्रशस्त अवसर पाउनु हुनेछ।

बृश्चिक राशि तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु तपाईं दीर्घ रोगबाट छुटकारा पाउन सक्नुहुन्छ। साथीहरूसँग सांझ बिताउनु वा किनमेल गर्नु अत्यधिक सुखद र रोमाञ्चक हुनेछ।

तपाईंले सही मानिसहरूलाई आफ्नो कौशल र प्रतिभा देखाउनु भयो भने चाँडै नै नयाँ र राम्रो सार्वजनिक छवि बनाउनु हुनेछ। नियमित वैवाहिक जीवनमा, यस दिनले स्वादिष्ट मिठाईको रूपमा कार्य गर्नेछ।

धनु राशि ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे आज तपाईंले धेरै खिचलो र फरक विचारहरूको सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ जसले तपाईंले रिस उठ्ने र अप्ठ्यारो गर्नेछ। आफ्नो हँसिलो प्रकृतिले सामाजिक जमघटमा तपाईंलाई लोकप्रिय बनाउनेछ। तपाईंको प्रेम सम्बन्ध आज राम्रो हुने छैन।

तपाईं आफ्नो योजना बारे खुल्ला हुनुहुन्छ भने आफ्नो परियोजना नष्ट गर्नुहुनेछ। आज खर्चको कारण आफ्नो जीवनसाथीसँग तपाईंको सम्बन्ध बिग्रिन सक्छ।

मकर राशि भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि पत्नीले तपाईंलाई खुशी बनाउन सक्छिन। तपाईंलाई संकटको समयमा मद्दत गर्ने आफन्तलाई आफ्नो कृतज्ञता व्यक्त गर्नुहोस्। तपाईंको सानो इशाराले उनीहरूको उत्साह बढाउनेछ।

कृतज्ञताले जीवनको सुंदरता बढाउँछ र कृतघ्नताले यसलाई कलंक लगाउनेछ। रोमान्टिक सम्झनाहरुले तपाईंको आजको दिन बित्नेछ। कामको कुरा राम्रो देखिन्छ। तपाईंको मुड दिनैभरि राम्रो रहनेछ।

सेमिनार र प्रदर्शनीहरूले तपाईंलाई नयाँ ज्ञान र सम्पर्क प्रदान गर्नेछ। तपाईंका वरिपरिका मानिसहरूलाई यस्तो काम गर्न सक्नेछन् जसले गर्दा तपाईंको जीवनसाथी फेरी तपाईंमा समर्पित हुनेछन्।

कुम्भ राशि गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द जीवनलाई लिएर एउटा उदार मनोवृत्ति बनाउनुहोस्। आफ्नो बाँच्ने अवस्थालाई लिएर उजुरी गर्ने र दुखी हुने कुनै काम छैन। यो जीवनको सुगन्ध नष्ट गर्ने र शान्त जीवन बाँच्ने आशाको हत्या गर्ने नीच सोचाइ हो। परिवारको भेलामा तपाईं सबैको केन्द्रविन्दु हुनुहुनेछ।

तपाईंको जीवन खुशी दिनाले र विगतका गल्तीका लागि क्षमा गर्नाले योग्य बनिदै जान्छ। तपाईंले आफ्नो विचार राम्ररी प्रस्तुत गर्नुभयो र काममा आफ्नो सङ्कल्प र उत्साह देखाउनु भयो भने  तपाईंलाई फाइदा हुने सम्भावना छ।

आज तपाईंले वैवाहिक जीवनको परमानन्द स्वीकार गर्ने प्रशस्त अवसर पाउनु हुनेछ।

मिन राशि दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि मित्रहरूले सहयोग गर्नेछन् र तपाईंलाई खुसी राख्नेछन्। तपाईं आफ्नो दिनको लागि बाँच्ने र मनोरञ्जनमा धेरै खर्च गर्ने झुकावमा विचार गर्नुहोस्। मित्रहरूसँग भेलाले सान्त्वना प्रदान गर्नेछ।

तपाईंले प्रदान गर्न सक्नुहुने निश्चित नभएसम्म केहि प्रतिज्ञा नगर्नुहोस्। आज तपाईंको जोडीले तपाईंको आवश्यकतालाई सन्तुष्ट गर्न अस्वीकार गर्न सक्छ, जसले गर्दा अन्ततः तपाईंलाई निराशा हुन सक्छ।

फेसबुक प्रतिक्रिया

छुटाउनुभयो कि?

Sorry, No Posts are found.